Podzimní setkání retrieverů 2015

5.12.2015 jsme se s Kessynkou zúčastnily setkání retrieverů, pořádaného naším domovským cvičákem - Retriever real. Připraveny byly zajímavé disciplíny - aport na čas, překážková dráha, navádění na aporty a další.... Počasí vyšlo krásné, tak jsme si den užily se spoustou retrívřich přátel. A jako třešnička na dortu bylo vítězství Kessynky ve skupině deseti pesjků. Každá disciplína ji moc bavila a pracovala opravdu jak hodinky. Máme z ní velkou radost, z holky naší zlaté. 

22.7.2015 - třetí narozeniny Kessynky

Dneska oslavila naše nejmilejší Kessynka třetí narozeniny, přejeme jí všechno nejlepší, hodně zdraví a spokojenosti v psím životě.

 

Klubová výstava retrieverů RK cz 2015

Dne 30.5.2015 jsme se s Kessynkou jely podívat  na klubovou výstavu na Konopiště. Organizace byla skvělá, den jsme si krásně užily. Potkaly jsme se s Kessynky tatínkem Buddym, který zraje jako víno a je čím dál krásnější. Ale hlavně jsme se jely seznámit a obhlídnout budoucího otce Kessynky štěňátek. Je to úžasný pes Dean - Deep Devotion Brdské zlato, s Kessynkou se krásně doplňují. Doufám že vše dopadne dobře a příští léto vyrazíme na Deanečkem na krytí.

Děkujeme všem přátelům za krásně strávený den.

Buddy Godd Augury - Faith Angel Shadow- Deep Devotion Brdské zlato

Faith Angel Shadow - 34 měsíců

Za ostříhání děkujeme Zuzaně Tíkalové - CHS Z Botičských Meandrů.

Cvičení 8.3.2015

S Kessynkou se pečlivě připravujeme na podzimní zkoušky, obě nás to moc baví. Za přípravu děkujeme www.retriever-real.com

 DSC8897  DSC9150

29.11.2014

Kessynka dnes získala krásné druhé místo ve skupině - excelenti, při podzimním setkání retrieverů, pořádaného naším cvičákem, kde nás připravují na všechny zkoušky. Kessynka zvládala všechny sranda disciplíny skvěle - např. odložení před štanglí salámu, chůze u nohy cestou posetou piškoty, aporty z kýble, přivolání na rychlost, cestou s připraveným voňavým salámkem. Děkujeme za příjemně strávený den a za dobrou organizaci Retriever real.

6.10.2014

Spouštíme nové webové stránky naší chovatelské stanice Golden Buddy Bohemia. Vítejte!

 

 Webdesign pro chovatele psu

© 2014 Golden Buddy Bohemia. Tvorba stránek pro chovatele.