O nás

Vítáme Vás na stránkách naší chovatelské stanice Golden Buddy Bohemia. Věnujeme se chovu úžasného plemene Zlatý retrívr.
Jsme mezinárodně chráněná chovatelská stanice registrovaná pod FCI (Fédération Cynologique Internationale), založena dne 17.3.2014. reg.č. 131/14

certifikát CHS

Proč Golden Buddy Bohemia? K názvu nás inspirovala naše skvělá fenka Kessy, prostě kámoš do nepohody se zlatým kožíškem.
Jsme malá rodinná chovatelská stanice z Prahy. Zlatý retrívr byla jasná volba. Je to neuvěřitelně všestranný a inteligentní pes. Pokud hledáte pohodového společníka, se kterým je radost cvičit, jste na našich stránkách správně.Naším cílem je odchovat zdravé a povahově vyrovnané jedince se zlatým kožíškem a s pracovními vlohami. Budeme dbát na výběr co nejlepších páníčků. Rozhodně neprodáváme do venkovního a kotcového odchovu, retrívr potřebuje kontakt se svojí lidskou „ smečkou".

 


Naši první fenku jsme si pořizovali jako pejska pro radost, ale byli jsme zvědaví v jakém stavu má kyčle, tak jsme v šestnácti měsících vyrazili na RTG a byly to nulky. Tak co kdybychom zkusili ještě nějaké výstavy, splněno. A pak přišla, alespoň pro nás, nejzajímavější „disciplína" z celého uchovňovacího procesu - výcvik. Ten nás moc baví a i když jsme začali relativně pozdě (asi v sedmnácti měsících) Kessynka projevila skvělé lovecké vlohy, tak jsme ve dvou letech složili OVVR s 212. body a pokračujeme v dalším výcviku.Webdesign pro chovatele psu

© 2014 Golden Buddy Bohemia. Tvorba stránek pro chovatele.